YENİ FORD MUSTANG SAMSUN OTOKOÇ’TA SİZİ BEKLİYOR

Ford’un “Efsane Yeniden Tanımlandı” sloganı ile satışa sunduğu Yeni Ford Mustang, Otokoç Samsun Şubesi’nde tutkunlarını bekliyor.

Yeni Ford Mustang Samsun Otokoç’ta Sizi Bekliyor

10 Kasım 2016 Perşembe 16:39

Ford’un “Efsane Yeniden Tanımlandı” sloganı ile satışa sunduğu Yeni Ford Mustang, Otokoç Samsun Şubesi’nde tutkunlarını bekliyor. Mustang’ın iki ayrı Fastback ve Convertible gövde seçenekleri bulunuyor. Yeni Ford Mustang, Samsun’da Fastback gövdesiyle satışa sunuldu.

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(6).gif

Otokoç Samsun Şubesi’nde Ford’un spor otomobiller arasında yeni tasarlanarak pazara sunulan Mustang’ın Fastback modeli satışta. Mustang, 2.3 litre ve 5 litre motor seçeneğine sahip. Ford, Mustang’ı “Efsane yeniden tanımlandı” sloganı ile otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. Mustang’ın 9 farklı renk seçeneği mevcut.

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(9).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(10).gif

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS SUNUYOR

Ford Mustang’ın iki farklı gövde seçeneğinden Ford Mustang Fastback, ruhunu modern bir gövdede hayata geçirdi. Fastback’in uzun gövde yapısı sürtünme kuvvetini azaltacak şekilde aşağı yönde uzanıyor. Mustang’ın bu tasarımı aracın havayı keserek yol almasına yardımcı olurken ön difüzörler yolda ilerlerken tutuş kuvvetini artırıyor. Bu özelliği Mustang Fastback’in olağanüstü performasını deneyimleme fırsatı sunuyor. Özel olarak tasarlanan ön ve arka far tasarımları da özgün detaylar arasında yer alıyor.

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(3).gif

FORD BAŞTASARIMCISI JOEL PİASKOWSKİ TASARLADI

Mustang Convertible ise Ford tarafından özgür ve sınırsız iddiası ile pazara sunuldu. Ford Baş Tasarımcısı Joel Piaskowski’nin “mermi” olarak tanımladığı Ford Mustang Convertible, sürüş özgürlüğünün emsalsiz ifadesi diye dile getiriliyor. Convertible’ın çevresini saran gövde hattı ve açılır tavanı bu modelde belirginleşiyor. Yeni katlama mekanizması ile tavanı birkaç saniyede gövdesinin derinliklerine kıvrılarak modern görünümünü ve aerodinamiğini muhafaza eden Mustang Convertible, isterseniz üstü açık arzularsanız üstü kapalı olarak kullanılabiliyor.

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(1).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(2).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(5).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(7).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(8).gif

yeni-ford-mustang-samsun-otokoc’ta-sizi-bekliyor-(4).gif

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.