WWW.HABEREXEN.COM 'DAN KAMUOYUNA

Dergi Haberexen'in kapatılması kararının düzeltilmesi için hukuki süreci takip nedeniyle haberexen.com internet gazetesine haber girişi yapılmadı. Kapatma kararı sadece Dergi Haberexen için verilmiştir. Haberexen.com'un yayını devam ediyor.

www.haberexen.com 'dan Kamuoyuna

25 Kasım 2016 Cuma 19:40

22 Kasım 2016 salı günü yayınlanan 677 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Dergi Haberexen'in kapatılması ile ilgili kararın düzeltilmesi için hukuki süreci takip etmem nedeniyle www.haberexen.com internet gazetesine haber girişi yapılmadı.
 
Kapatma kararı sadece Dergi Haberexen için verildi.
 
Bugüne kadar olduğu gibi  www.haberexen.com  güncel haberler yayınlamaya devam ediyor. 
 
7 ay önce -Mayıs ayında- yayını tarafımca durdurulan ve hala yayını bulunmayan Dergi Haberexen için verilen kapatma kararının da en kısa sürede düzeltileceği yönünde hükümetimize ve hukuka olan inancım tamdır.
 
Ne şirketimin ne de şahsımın FETÖ / PDY ya da ülkemizin birliğine, dirliğine kasteden herhangi bir grupla, örgütle, yapı, terör örgütü ile ilişiği bulunmamaktadır, bulunamaz da.  
 
Kapatılma kararı verilen ekonomi ve kültür - sanat içerikli Dergi Haberexen'in çıkan bütün sayıları ve eklerinin her kapak dosyası ve diğer dosyalarının içeriği Samsun'un ve Karadeniz Bölgesi'nin gelişimine katkı sağlayacak birer rapor ve kıymetli bir arşiv niteliğindedir. 
 
Yaptığımız uluslararası organizasyonlar da ülkemizin gelişimine katkı sağlamış ve tarihe bu yönde not düşmüştür.
 
Maruz kaldığım mağduriyetin hükümetimiz ve yüce yargı tarafından giderileceğine inancımın tam olduğunu bir kez daha ifade ediyorum. 
 
www.haberexen.com okurlarına ve takipçilerine saygılarımı sunuyorum. 
 
Mustafa ÇAKIR
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.