İLKADIM’DA DARBELER TARİHİ VE 15 TEMMUZ KONFERANSI

Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide "Saatçi Hüsnü" karakterini canlandıran şair-yazar Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu, Samsun'da "Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz" konulu bir konferans verecek.

İlkadım’da Darbeler Tarihi Ve 15 Temmuz Konferansı

28 Kasım 2016 Pazartesi 18:28

İlkadım Belediyesi, Yazarlar Okullarda projesi kapsamında Sevda Kuşun Kanadında dizisi oyuncusu yazar Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu'nu öğrencilerle buluşturacak. Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu, 30 Kasım Çarşamba Günü "Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz" konulu söyleşide bulunacak. Hain darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz akşamında köprüde olanlar arasında olan Yenişehirlioğlu, o karanlık ve uğursuz gecede yaşanılanları ve yaşadıklarını anlatacak.

İlkadım’da Darbeler Tarihi Ve 15 Temmuz Konferansı

Belediye olarak kültürel faaliyetlere önem verdiklerini ifade eden İlkadım Belediye başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım Konferansları Okur Yazar Buluşmaları kapsamında yazarlarımızı okullarda öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Bu ay önemli bir konuda hain darbe girişiminin tanıklarından olan yazarımız Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu, Türkiye'de Darbeler ve 15 Temmuz konulu söyleşide bulunacak. Gençlerimizin yazarlarımızın düşüncesinden istifade ederek kültürel birikimlerinizi artırma, düşünce ufuklarınızı geliştirme açısından bu tür etkinliklerimizi önemsiyorum" dedi.

Yazar Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu 30 Kasım Çarşamba Günü Saat 10.00'da Sosyal Bilimler Lisesi ve Saat 13.30'da ise Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda söyleşide bulunacak.

İlkadım’da Darbeler Tarihi Ve 15 Temmuz Konferansı

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.