HYUNDAİ TÜRKİYE BAŞKANI SAMSUN BAYİSİ KAMER OTOMOTİVİ ZİYARET ETTİ

Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO'su Mong Hyun Yoon Kamer Otomotiv’i ziyaret için geldiği Samsun’da morali bozuk olduğunda İstiklal Marşı’nı dinleyerek moral bulduğunu Türkiye’yi de çok sevdiğini söyledi.

Hyundai Türkiye Başkanı Samsun Bayisi Kamer Otomotivi Ziyaret Etti

14 Ekim 2016 Cuma 14:03

Samsun’a gelen Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO'su Mong Hyun Yoon’u Kamer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Apaydın, Kamer Otomotiv Satış Müdürü Başar Emre Kavuncu ve Kamer Otomotiv Halkla İlişkiler Müdürü Oğuz Kolbaşı karşıladı. Hyundai Türkiye Başkanı Mong Hyun Yoon Samsun Bayisi Kamer Otomotiv’e hayran kaldı.

hyundai-kamer-apaydin.jpg

Samsun’un Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ne denli önemli bir yere asahip olduğunu ve 1919 ruhunun doğduğu bu topraklarda olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Yoon tam bir Türkiye aşığı olduğunu dile getirdi. Yoon’un Türkiye’ye ve Türk insanına olan sevgisinin kökleri Kore savaşına kadar da uzanıyor.

Yoon morali bozuk olduğunda üzüntülü zamanlar geçirdiğinde İstiklal Marşı dinleyerek moral bulduğunu İstiklal Marşı’nın “Korkma” diye başlamasının kendisini çok etkilediğini söyledi.

Yoon; “Zor bir durumla karşılaştığımda bu zor işin altından kalkmam için başarabilme motivasyonumu İstiklal Marşı’ndan alıyorum. Çünkü o “Korkma” diye başlıyor. İşe gidip gelirken şoförümle birlikte yolda hep yüksek sesle İstiklal Marşı dinler ve birlikte okuruz” dedi.

hyundai-kamer-otomotiv---(2).jpg

“Kamer Otomotiv Dünyaya Örnek Olacak Bir Bayi”

Yoon Kamer Otomotiv’in müşteri memnuniyeti odaklı oluşturduğu bayi konseptini çok beğendiğini de dile getirerek;” Samsun Bayimiz Kamer Otomotiv'in ne kadar lider bir bayi olduğu görülüyor.  Bunu müşterilere verdikleri güvenden anlayabiliyorum. Sadece Türkiye’ye değil dünyada örnek olacak bir bayi Kamer Otomotiv” dedi.

“Yoon Türk Aşığı Bir İnsan”

Kamer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Apaydın’da Yoon’un Samsun’a ve kendilerine yapmış olduğu ziyaretten mutluluk duyduklarını belirterek; “Mong Hyun Yoon Türk insanını çok seven ve Türk aşığı bir insan. Türk askerinin Kore’de gösterdiği kahramanlıkları bilen bir insan” ifadelerini kullandı.

hyundai-kamer-otomotiv-(3).jpg

Samsun'da Hyundai’nin bölgeye hitap eden bir yatırım yapması gibi bir düşüncesinin olup olmadığı yönündeki soru üzerine Yoon, "Şu anda İzmit'te bir fabrikamız var. Tedarikçilerimiz de Bursa’da toplanmışlar. Bunların sayısı 42 civarında İzmit pazarımızın kapasitesi Türkiye'nin taleplerini karşılayacak düzeyde. O nedenle Samsun henüz gündemimizde yok" ifadelerini kullandı.

hyundai-kamer-otomotiv.jpg

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.